Sular Durulmuyor: Nez Demir’in Eski Eniştesi Geçmiş Defterleri Bir Bir Açmaya Başladı!

Nez Demir’in eski eniştesi Ömer Turgut, geçtiğimiz günlerde Show TV’ye çıkarak Nez Demir ve Dilan Polat’ın yalandan kavga ettiklerini iddia etmişti biliyorsunuz ki. Bunun üzerine Nez Demir, eski eniştesi ve Dilan Polat’ın kayınbabası Sezgin Polat’ın geçmişte kavga ettikleri görüntüleri ifşa ederek eski eniştesinin iddialarını yalanlamıştı. Bu paylaşımdan sonra durmak bilmeyen eski enişte geçmiş defterleri açmaya başladı. 

İşte detaylar ?

Bundan 3 yıl öncesine kadar hem çok yakın arkadaş hem de ortak olan Nez Demir ve Dilan Polat, hem arkadaşlıklarını hem de iş ortaklıklarını noktalamışlardı biliyorsunuz ki.

Dilan Polat’ın gözaltına alınmasının ardından yürütülen soruşturmada incelenen isimlerden biri de eski yakın arkadaşı ve ortağı Nez Demir olmuştu.

Şimdilerde hem kendine ait bir markası hem de güzellik salonları olan Nez Demir, gözyaşları içinde arkadaş kurbanı olduğunu söylemişti.

Şimdilerde neredeyse tüm fenomenler mercek altındayken, Nez Demir’in eski eniştesi Ömer Turgut’un Show TV’ye yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

Nez Demir’in eski eniştesi Ömer Turgut, yaptığı açıklamada Nez Demir ve Dilan Polat’ın aslında yalandan kavga ettiğini ve ortak oldukları şirkette usulsüzlük olduğunu iddia etmişti.

Eski eniştesinin iddiaları karşısında deliye dönen Nez Demir, Ömer Turgut’un o dönem sadece Engin Polat’la uğraşmak için Dilan Polat’la ortak olduğu şirketi kendi üstüne almak istediğini açıkladı ve deyim yerindeyse çarşı pazar karıştı.

Nez Demir, söylediği şeyleri Dilan Polat’ın kayınbabası Sezgin Polat ve eski eniştesi Ömer Turgut’un kavga ettiği anları paylaşarak destekledi.

Nez Demir’in bu açıklamarı üzerine durmak bilmeyen eski enişte Ömer Turgut, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ve açıklamalarla adeta gözdağı vermeye devam ediyor.

?

?

?

?

Bu açıklamaların üzerine ortaya yeni bir iddia atan Ömer Turgut, Nez Demir’in az kalsın abisi ile evleneceğini söyledi ?

Ve o iddiasının ardından bu eski resimleri paylaştı ?

Eski enişte Ömer Turgut’un yaptığı bu açıklama ve paylaşımlar Nez Demir’i çok kızdıracak gibi gözüküyor. Bakalım bu olayın sonu nereye gidecek?

Siz Ömer Turgut’un paylaşımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x