Pavyon Sahnesiyle Çok Konuşulmuştu: İnci Tanelerinden Yeni Fragman

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka’nın olduğu İnci Taneleri dizisinden yeni fragman geldi. İlk tanıtımını pavyon sahnesiyle yapan ve günlerce sosyal medyada konuşulan Dilber karakterinden yeni dans şovu geldi.

Ergüçlü’nün pavyon dansı hala gündemdeki yerini korurken dizinin yeni fragmanı çok konuşulanlar arasında yer aldı.

25 OCAK’TA SEYİRCİYLE BULUŞUYOR

Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu İnci Taneleri dizisi 25 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor.

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de Azem Yücedağ karakterine hayat vereceği İnci Taneleri’nin yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor. İnci Taneleri dizisi yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Yücedağ’ın, kaybettiklerini bulabilme mücadelesini konu ediniyor.

DİZİNİN KONUSU

Karısı ve iki çocuğuyla mutlu bir hayatı olan Azem, öğrencilerinin çok sevdiği bir edebiyat hocasıyken tek bir gecede hayatı baştan ayağa değişir. Yıllarını dört duvar arasında geçiren Azem hapishaneden çıktığında tek bir amacı vardır. Çocuklarını bulup, onlarla yeniden bir masa etrafında oturabilmek. Lakin Azem’in unuttuğu bir şey vardır. Zaman; Azem’in çocukları için de aynı şekilde zor geçmiş, artık onlar da zamanın zembereğinden geçip bambaşka hayatlar kurmuşlardır…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir