Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı ilk kez ifade verdi: Babamla parasal konuları konuşmam, utanırım

Aralarında spor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ile Selçuk İnan’ın da bulunduğu toplam 21 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Seçil Erzan ve 6 sanığın yargılandığı duruşmanın ikincisi dün görüldü. Duruşmada Fatih Terim‘in kızı Buse Terim Bahçekapılı ilk kez ifade verdi. “Ben babamla parasal konuları konuşmam, utanırım da. Sonuçta benim evim ayrı, kasam ayrı” diyen Buse Terim, “190 bin dolar zararım var. Şikâyetçiyim” dedi.

Buse Terim Bahçekapılı’nın savunmasının ardından soru cevap yapıldığı sırada bir avukatın “Bu fondan babanızın adıyla bahsedildiğinden haberiniz var mıydı” sorusu üzerine Volkan Bahçekapılı, “Ne gereksiz soru” diyerek tepki gösterdi. Buse Terim Bahçekapılı ise, “Ben size bir şey sormak istiyorum. Candaş beye şu soruyu sormanızı istiyorum. Neden müvekkillerini bu konuda uyarmamış o zaman?” ifadelerini kullandı.

TIKLAYIN – 13 saat süren Seçil Erzan duruşması pazartesiye ertelendi | “MASAK herkesin hesaplarını incelesin; herkes yer içer, hesabı Seçil öder”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x