Beyond Good & Evil’ın 20. yıl dönümü baskısı 2024’ün başlarında geliyor

Ubisoft, bu fırsatı kullanarak oyunun varlığını resmen kabul etti ve resmi ayrıntıların sözünü verdi. O zamandan beri silinen özet, “yepyeni otomatik kaydetme ve çapraz kaydetme özelliklerinin yanı sıra iyileştirilmiş grafikler, kontroller ve ses ile 4K, 60 fps’ye kadar” vaat ediyordu.

Ubisoft, oyunun Ubisoft Plus’ta yayınlanan versiyonunun son versiyon olmadığını söyledi. IGN, silinen Xbox Mağazası tanıtım yazısında hızlı koşu modu, güncellenmiş başarılar ve kült klasiğin gelişimine sahne arkası bakışların yer aldığı bir yıldönümü galerisi vaat ettiğini bildirdi. Özet, Xbox donanımınız için oyunun en iyi sürümünü almanızı sağlayan Akıllı Teslimatı desteklediğini söyledi.

Beyond Good & Evil’ın 20. yıl dönümü baskısı 2024’ün başlarında geliyor

Beyond Good & Evil, Kasım 2003’te çıktığında eleştirmenlerce beğenilen bir ticari fiyaskoydu. Oyun, ahlaki belirsizlik, hükümet komploları, kimlik ve isyan gibi konuları ele alıyordu. Her ne kadar oynanışı herhangi bir alanda çığır açıcı olmasa da aksiyon-macera, bulmacalar, gizlilik, platform ve yarış unsurlarını o dönemde Zelda oyunları dışında nadiren görülen gösterişli ve çekici bir atmosferle başarılı bir şekilde harmanladı.

Her ne kadar bazı hayranlar yıldönümü baskısı konusunda heyecanlansa da, bu muhtemelen umdukları seri haberi değil. İlk olarak 2008’de tanıtılan ve resmi olarak 2017’de duyurulan Beyond Good & Evil 2 hala hayata geçmedi. Komik bir şekilde uzun zamandır beklenen devam filmini vaporware’in mükemmel örneği olarak göz ardı etmek kolay olsa da, Ubisoft bunun böyle olmadığı konusunda ısrar ediyor. Bloomberg 2022’de Beyond Good & Evil 2‘nin hala ön yapım aşamasında olduğunu bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x