Vivo S17 Ailesinin Özellikleri, Tanıtımından Önce Sızdırıldı

2009 yılında kurulan ve Çin’in önemli teknoloji devleri arasından biri haline gelen Vivo’nun yeni amiral gemisi serisi S’in en yeni üyesi S17 ailesinin tanıtımına henüz daha çok var. Şirket, serinin 2023 yılının üçüncü çeyreğinde tanıtacağını açıklamıştı.

Ancak serinin tanıtımına bu kadar uzun bir süre kala, serideki tüm telefonların teknik özellikleri sızdırıldı. TheTechOutlook isimli bir kaynağın haberine göre S17 ailesi, üç model barındıracak: Vivo S17, S17 Pro ve S17e. Özellikleri ise şöyle:

Vivo S17 serisi teknik özellikleri:

Söylenilene göre Vivo S17 serisi 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleriyle gelecek. Bunun yanında 128 GB ve 256 GB dahili depolama seçenekleri de sunulacak. S17 Pro modelinde 16 GB’lık RAM yükseltmesi de bulunacak.

S17 ailesindeki kameraların hepsinde optik görüntü sabitleme (OIS) özelliği bulunacak. OIS, kameranın hareketini algılayarak ve buna karşı koymak için lensi motorlarla hareket ettirerek fotoğraflamayı stabilize eden, motorlarla çalışan mekanik bir görüntü sabitleme teknolojisidir. Yani siz hareket etseniz bile kaydettiğiniz görüntü sabit kalır.

Bu özelliklerin dışında sızdırılan başka bir bilgi yok, ancak çıkışa bu kadar uzun süre varken özelliklerin sızdırılması gerçekten garip. Sızdırılan özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir