Ünlü modacı Roberto Cavalli’nin eşi Eva Cavalli apar topar hastaneye kaldırıldı

Ünlü modacı Roberto Cavalli’nin eşi Eva Cavalli apar topar hastaneye kaldırıldı. Hürriyet köşe yazarı Savaş Özbey ‘Ben güzele güzel demem güzel kendi olmayınca’ başlıklı yazı kaleme aldı. Özbey’in yazısında Eva Cavalli ile ilgili bölüm şu şekilde:

“Bir musibet bin nasihatten iyidir: Roberto Cavalli’nin hâlâ birlikte olduğu eski eşi Eva Cavalli, Bodrum’daki lüks bir detoks merkezinde, zararlı olduğu bilindiği halde zayıflamak için lavman yaptırmış ve hastaneye kaldırılmış.

Kahvaltıda içinizi kaldırmak istemem ama lavman denilen şey bağırsaklara sıvı verilerek yapılan boşaltma/temizleme işlemi.

Bu operasyon sırasında Cavalli’de divertikül oluşmuş. Yani bağırsağın zayıf olduğu yerden yırtılarak baloncuk vermesi…

Ben doğal yollarla yakalandım bu rahatsızlığa, nasıl eziyetli bir şey olduğunu bir ben bilirim, bir Allah.

Kolostomi deniyor bu ameliyata. Bağırsaktaki sorunlu bölümü kesip alıyorlar, sonra kalan kısmı dikerek tekrar birleştiriyorlar.

Cavalli şu anda lüks yatında nekahetteymiş, acil şifalar dilerim.

Eva, 1977 Avusturya, Miss Europe ve Kainat 2. Güzeli. Cavalli ile 1980’de evlenip modelliği bıraktı, modacı oldu. Roberto’dan 2010’da resmi olarak boşansa da iş ve özel hayatlarında hâlâ beraberler.

Yahu kadın, kainatın en güzel kadınlarından biri olarak dünyaya gelmişsin…

Dünyanın en ünlü ailelerinden birinin gelini olarak boy göstermişsin.

63 yıllık ömrün boyunca paraysa para, şöhretse şöhret.

Yeter da artık, bir sal kendini. Yaşlanacaksan, bırak yaşlan. Kırışacaksan, bırak kırış. Kilo alacaksan, onu da al sağlığına zarar vermeden. 18 görünmeye çalışacağına nineliğinin tadını sür biraz. Korkma; emin ol, o da güzel.

Neyin telaşı, neyin doymazlığı bu?”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x