iPhone 15 Serisinin Ön Cam Panelleri Sızdırıldı

ShrimpApplePro isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan ve kaynağı TikTok’un Çin’deki muadili olan Douyin olduğu söylenen bir video paylaşıldı. Videoda iPhone 15 serisine ait olduğu düşünülen ön cam panelleri oldu. 

Daha önce yaptığı sızıntılarla güven kazanan ShrimpApplePro’nun paylaştığı videoda, iPhone 15’e dair beklentileri doğrular nitelikte 3 cam panel yer alıyor. 

iPhone 15 serisinin ön cam panelleri bizlere hangi bilgileri veriyor.

Paylaşılan videoya göre soldaki panelin iPhone 15 Pro’ya ait olduğu düşünülüyor. Bu panelin iPhone 14 Pro’ya oranla fark edilebilir derece daha ince çerçeveleri bulunuyor. Ayrıca bu ön cam paneller standart ekran boyutunun yanında Dynamic Island’ı da görmemizi sağlıyor. 

İnce bir kavise sahip bu paneller, iPhone 15 serisinin önceki modellere göre daha ince bir çerçeveye sahip olacağını bizlere gösteriyor. En soldaki ekranın ise çerçevelerinin diğerlerine oranla daha kalın olduğunu görüyoruz. Bu cam panelinin iPhone 15’e ait olacağı öngörülüyor. 

Dynamic Island iPhone 15’te de yer alacak.

Bu cam panel sızıntısı eğer doğruysa Dynamic Island‘ın iPhone 14 ailesinden farklı olarak iPhone 15’te de yer alacağını söyleyebiliriz.

iPhone 15’in çıkması için önümüzde 6 aylık bir zaman var. Peki sizler iPhone 15 serisinin hangi özelliklerle çıkacağını düşünüyorsunuz. Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir