Binance’deki Bu 4 Altcoin Boğa Piyasası Hazırlığında!

Kripto analisti Raghav R’ye göre SXP, önümüzdeki hafta yeni bir ATH belirlemek için kırılabilir. Analist Filip L, ATOM’un birikim aşamasına girdiğini, ancak altcoin fiyatının %30 yükselebileceğini söylüyor. Analist ayrıca, CHZ’nin %40’lık ralli için zemin hazırladığını düşünüyor. Son olarak analist Lockridge Okoth’a göre DOGE’un %20’nin üzerinde yükselmesi mümkün!

Bu altcoin yeni bir ATH belirlemek için kırılabilir

CoinMarketCap’e göre Solar (SXP) fiyatı son 24 saatte %4,92 düştü. Sonuç olarak, altcoin’in fiyatı yazı zamanında 0,574 dolar seviyesinde bulunuyor. SXP ayrıca son 24 saat içinde kripto piyasası liderleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında da zayıfladı. Şu anda SXP, BTC karşısında %2,61 ve ETH karşısında %1 değer kaybetti.

SXP için günlük grafik / Kaynak: TradingView

Altcoin son 2 haftanın en düşük seviyelerini gördüğü için şu anda SXP’nin günlük grafiğinde azalan bir üçgen grafik formasyonu mevcut. Basın zamanında, kripto fiyatı grafik formasyonunun zirvesinde işlem görüyor ve bu da yakında kırılabileceğini gösteriyor. Buna ek olarak, kripto fiyatı da 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,5703 dolara yakın işlem görüyor.

SXP’nin günlük grafiğindeki teknik göstergeler, günlük RSI göstergesi düşüş eğiliminde olduğundan ve 9 günlük EMA çizgisi baskı sırasında 20 günlük EMA çizgisinin altından düşüş eğilimi gösterdiğinden, bu kırılmanın aşağı yönde olacağını gösteriyor. Grafik formasyonu doğrulanırsa, SXP’nin fiyatı önümüzdeki 24 saat içinde bir sonraki önemli destek seviyesi olan 0,4716 dolara düşecektir.

Öte yandan, SXP’nin fiyatı önümüzdeki 24 saat içinde grafik modelinin üzerine çıkabilirse, önümüzdeki günlerde 0,7296 dolara yükselebilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma, muhtemelen SXP’nin fiyatına 0,941 dolar civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru net bir yol verecek. Altcoin fiyatının 0,941 doların üzerine çıkması muhtemelen kripto SPX fiyatı için bir ralli ile sonuçlanacak.

Aşağı inen yukarı çıkmalıdır’ mantığıyla çalışan ATOM

Cosmos (ATOM) fiyat hareketi, boğaların üst taraftaki kırmızı azalan fiyat sınırını kırmaya çalışırken 13 dolarlık bir boğa tuzağı ile parmaklarını yaktığını gördü. Altcoin fiyatı, ayıların yükseliş girişimini elden geçirmesiyle aradan sonra hızla geri çekildi. Bunu, aylık pivot, 200 günlük ve 55 günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA) üçlüsünün ortak bir işbirliği içinde durdurduğu hızlı bir satış izledi.

ATOM boğaları, RSI’nın aşırı satılmak üzere olduğunu da fark etmiş olacak ve bu, boğalar için yukarı yönde fazla direnç olmaksızın çok fazla alan açıyor. Fiyat hareketine giren yeni boğa miktarıyla, Cosmos’un 13 dolarlık düşüş sınırını kıracak kadar güçlü bir şekilde önemli ölçüde yükselmesi mümkün. Oradan, 15 dolara kadar tek bir çizgi olacak.

ATOM 4 saatlik grafik

Boğalar, yeşil yükselen trend çizgisinin destek için hala orada olup olmadığını test etmek için altcoin fiyatı biraz daha düştüğünde% 6’lık bir kayba daha dayanabilir. Bununla birlikte, rallinin artık geçerli olmadığı kanıtlanırsa, aynı yeşil yükselen trend çizgisinin altında bir kırılma, bir satış emri dalgasını harekete geçirecektir. ATOM spiral şeklinde aşağı inecek ve %30 oranında 8,50 dolara doğru patlayabilir.

Bu altcoin boğalar dirençli çıktı

Boğalar, yükseliş üçgeninin tabanını 0,1430 dolardan vurduktan sonra Çarşamba günü %10’luk bir düşüşe dayanabildiği için Chiliz (CHZ) fiyatı oldukça dirençli olarak etiketlenebilir. Hareket etmek ve baskı oluşturmak için hala yer olduğu, zaten bir kopuş için biraz fazla önleyici olduğu için kabul edildi. Yeşil yükselen trend çizgisi işini güzel bir şekilde yaparken, CHZ yükselişine devam ettikçe baskı yakında yeniden oluşacaktır.

CHZ böylece yeşil yükselen trend çizgisinden daha fazla sıçrayacak ve bir kırılma için 0,1430 dolar taban çizgisine karşı baskı oluşturacak. Boşluk uyarısını, 200 günlük Basit Hareketli Ortalamanın biraz zorlanabileceği 0,15 dolara dikkat edin. Bu aşıldıktan sonra, %40’lık bir kazançla 0,1770 dolara doğru pürüzsüz bir yelken açılacak.

CHZ 4 saatlik grafik

Yükseliş üçgeni, halihazırda bir çift tepe oluştuğu için üst tarafta biraz sorun haline gelebilir. Bunun biraz üzerinde aylık R1 direnç seviyesi mevcut. 0,1430 doları kırmak çok zor olacak ve hatta Çarşamba günü görüldüğü gibi daha da derin bir satışı tetikleyebilir. Yeşil yükselen trend çizgisi kırılırsa, CHZ aylık pivotun yakınında destek bulmak için 0,12 dolara doğru geri çekilebilir.

DOGE fiyatı patlamaya hazır!

Dogecoin fiyatı, güçlendirici aşamadaki donmuş bir basınç valfi nedeniyle üç günlük bir gecikmenin ardından 20 Nisan’da yapılması planlanan Starship lansmanından sonra patlayabilir. Lansman hala gecikebilirken, DOGE topluluğu umutlu olmaya devam ediyor ve muhtemelen etkinlikten sonra da aynı heyecanı koruyacak. Bu durum, Teksas Gigafactory lansman etkinliğinde olduğu gibi, meme coin’in hala sergilenebileceği anlamına geliyor. O sırada, 15.000’den fazla konuk gökyüzünde beliren dronlardan oluşan bir Doge maskotu gördü.

Dogecoin fiyatı için beklenen yükseliş, analistlerin DOGE için alıcı momentumunda bir artış öngörmesi ve bunun da fiyat artışını başlatabileceği şeklinde yorumlanıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, sonbaharın zirvesinde, SpaceX tarafından her şeyin yolunda olduğuna dair verilen güvencenin ardından altcoin neredeyse %10 yükseldi.

Şu an için altcoin, yatırımcılara düşük fiyatlardan DOGE satın alma şansı verirken bir kırılma için hazırlanıyor gibi görünüyor. Alım baskısı, Dogecoin fiyatını 0,11 dolara kadar olası bir boyun öncesinde 0,10 dolar direnç seviyesiyle yüzleşecek şekilde artırabilir. Böyle bir hareket yaklaşık %25’lik bir yükseliş anlamına gelecektir. Oldukça yüksek bir yükseliş durumunda, DOGE 0,12 dolar direnç seviyesini etiketlemek için daha fazla ulaşabilir ve mevcut fiyattan % 40’lık bir tırmanış oluşturabilir.

DOGE 1 günlük grafik

Altcoin fiyatı için yükseliş tezini destekleyen on-chain metrik

IntoTheBlock’un Global In/Out of the Money (GIOM) on-chain ölçümleri Dogecoin fiyatı için yükseliş anlatısını destekliyor. Bu temel endeks, yatırımcıların bir kripto paranın mevcut fiyatına karşı ortalama satın alma fiyatını tanımlar. İstatistiksel model, mevcut piyasa fiyatının üstünde veya altında ortalama bir fiyattan satın alan kripto adreslerini (cüzdanları) analiz eder.

GIOM endeksine göre, sağlam destek 0,05 ila 0,07 dolar aralığında aşağı yönlü oldu. Burada yaklaşık 519.530 adres ortalama 0,06 dolar fiyatla 44,73 milyar DOGE satın aldı. Ayrıca Santiment verileri, son üç ayda Dogecoin’e olan ilginin arttığını ve ağda kayda değer bir büyüme olduğunu gösteriyor. Ağ büyümesi, bir kripto para ekosistemine katılan yeni kullanıcı sayısını ölçmeye yardımcı olur.

Genel olarak, artan ağ büyümesi zaman içinde herhangi bir projenin fiyatının yükselmesine yol açar. Yine de altcoin fiyatı, yükseliş tezine meydan okuyacak satış baskısıyla karşı karşıya kalabilir. 0,08 dolar destek seviyesinin kaybedilmesi, meme coin’i Mart ayının en düşük seviyesini 0,07 dolar civarında tekrar ziyaret etmeye gönderebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir